سنجاقک

لینک مرد یا زن؟!
نویسنده : سنجاقک - ساعت ۳:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٥/۱٢
 

به وبلاگهای زیادی سر میزنم مثلا روزی بیست سی تا که بنظر خودم زیاد هست البته.مطالبی هم که میخونم بیشتر در مورد بچه های دو تا سه ساله است و بقیه هم وبهایی که در مورد مطالب فرهنگی اجتماعی سیاسی.. ودر کنارش کم تا قسمتی چاشنی خانوادگی.وبهای روزانه رو نمیپسندم!

بیشتر نویسنده ها خانمها هستند شاید نود درصدشون!

نظرات رو هم معمولا جاهایی که رفت وامد زیاده میخونم.خیلی وقتها کلی تعریف میشه از نوشته ها بعضی وقتا دعوا میشه بعضی وقتا کامنت گذارها میفتن به جون هم اما یه چیزی که من توجهم رو جلب کرده اینه که نویسنده وبهایی که کامنتهای بیشتری دارن معمولا حس ریاست بالاتری در خود میبینند! معمولا نقادان رو به شدت سرکوب میکنند بارها وبارها تذکر میدن که اینجا مال ماست و تو میتونی نیایی در نهایت هم کامنتها بسته میشه وتمام،که این همون حس سلطه گیری رو ثابت میکنه.اونوقته که عطای کامنت گذاشتن رو به لقاش میبخشی.همیشه هم انتقادات نوشته هایی که میخوان بزور افکار خودشون رو به خواننده تلقین کنند خیلی تندتر بنظر میرسه اینو از یه انتقادی که یکی از نوشته های مهربانو گذاشته بودم کشف کردم.خیلی مهربون جوابم رو داد طوری که باور کردم واقعیت دقیقا همونی هست که اونجا نوشته شده!به همین راحتی..اونجا دقیقا به اندازه ی متن نقد من اروم بود..

ولی جالبه که همه ی کسانی که به شدت هرچه تمام تر منتقدین رو سرکوب میکنند خانمهان! وب مردهایی که میخونم همه بازدیدهای بالایی دارند و بالطبع از درو دیوار هست که انتقاد هم براشون سرازیر میشه بعضی ها به شدت اصرار دارند که فرد رو توجیه کنند بعضی به زبان طنز پاسخی میدن و در نهایت سکوت میکنند

دلم میخواست در کنار "لینک زن" یه "لینک مرد" هم بود..بیشتر از اون اما دلم میخواد یکم با هم مهربونتر باشیم!چه کسی بهتر از خودمون که افکار وعقایدمون رو "مهربانانه" باهم درمیان بگذاریم؟!