از ارزوهای سالمندی ام!

احسان علیخانی تو برنامه اش میگه اگه امروز بچه ات رو میذاری مهد میگی برو اینجا من کار دارم انتظارش رو داشته باش که بچه ات هم وقتی که از کار افتاده شدی بذارتت خونه ی سالمندان و بگه پدر مادر من کار دارم برو اینجا!!

خدا میدونه چقدر پدر و مادر الان تو خانه های سالمندان هستند که چشمشون روزها و ماهها و بلکه سالها به در خشک میشه و خبری از بچه هاشون نمیشه که نمیشه!

قبل از اینکه بچه ای داشته باشم همیشه گفتم و البته هنوز هم میگم زمانی که توانایی اداره ی زندگی خودم رو نداشته باشم خودم با پای خودم و به اراده ی خودم میرم خانه ی سالمندان..اصلا دارم از الان ذخیره میکنم برای اون روزهام..اما امروز که گفته ی این اقا رو شنیدم بدجور دلم گرفت..شاید جسمم رو با رضایت و میل قلبی از خانواده ام جدا کنم اما مطمئنم روحم رو هرگز نمیتونم!از خدا میخوام حالا که با اینهمه سختی و اینروزها با گرسنگی و تشنگی توی گرما از خوابم و کارم میزنم تا به خواسته ی دخترم عمل کنم و هفته ای دو سه بار ببرمش مهد..اگه روزی من هم رفتم خانه ی سالمندان حداقل این سختی رو متحمل بشه و هر از گاهی این فرصت رو به من بده تا یک دل سیــــــــــر ببوسم و ببویمش!!عشق با هیچ چیز قابل مقایسه نیست با هیچ چیز!

/ 7 نظر / 7 بازدید
چشمک

سلام احسان حرف قشنگی زده اگه ما انتظار داریم مورد محبت واحترام قراربگیریم باید به نزدیکانمون علاقه نشون بدیم.مخصوصا پدر ومادر خودمون اگه ما اونا رو براخودمون عزیز بدونیم مس لما بچه هامون مارو دوست دارن

تانزانیا

سلام.از وقتی کامنتتان در وبلاگ آیدا را خواندم خنده ام قطع نمیشود!همان که درباره جمله سازی بود[نیشخند] خیلی بامزه بود. این حرف احسان درست است بسته به شرایطی..ب نظرم برای دل کندن از پدر و مادر و سپردنشان به خانه سالمندان خیلی خیلی باید فراموشکار بود..

مشاور ازدواج

فکر کنم مهد برای بچه ها جذاب تر از خانه سالمندان واسه پیرها باشه

آرتیش

من به این حرف ایمان دارم که هرچی بکاری همون رو درو می کنی اگه به بچت محبت کنی مطمئن باش اون هم به وقتش بهت محبت میکنه تنها چیزی که این وسط مهمه این که پدر و مادر از نظر اقتصادی وابسته به فرزندشون نباشن

مهربانو

مامان منم میگه من خودم میرم خانه سالمندان و نیاز به کسی ندارم! عجیبه برام و دلم رو میگیرونه!

ربولي حسن كور

سلام مگه ما بچه هامونو ميگذاريم مهدكودك و هر سال چند بار ميريم سراغشون؟

آرتیش

دقیقا همین نظر رو دارم اگه به بچه محبت کردن یاد بدی هیچ وقت پدر و مادر نیازمند محبت دیگران نمیشن