حاشیه ای از کنسرت رضا صادقی و محمد اصفهانی

کنسرت اول:رضا صادقی(حدود دوماه قبل)

از اونجایی که تجربه نداشتیم و نمیدونستیم خوش میگذره یا نه تقریبا بلیط ارزونتر رو انتخاب کردیم و رفتیم روی بالکن..ساعت نه و نیم شروع سانس بود تا دوازده  اما یک ربع به ده شروع شد تا یازده و نیم..بیشتر باید از مانتیبور نگاه میکردیم..تو برگه بلیط نوشته بود از دوربین خودداری کنید اما تا چشم کار میکرد دوربین بود..ازینکه کلی فریاد میکشیدن و رضا رضا میکردن یکم برام ازار دهنده بود بخصوص وقتی صدای خانمها رو میشنیدم!!

رضا صادقی کنترل خوبی داشت روی جو سالن ارکستر خیلی خوبی داشت..خیلی برام جالب انگیز بود که خواننده مورد علاقه ام احسان خواجه امیری و پدرش هم اونجا حضور داشتند..هرچند نامی از استاد ایرج برده نشد..

کنسرت دوم:محمد اصفهانی(دیشب)

با توجه به اینکه تقریبا هیچکدوم از اهنگهای رضا صادقی رو بیشتر از دو یا سه بار نشنیده بودیم ولی نسبتا خوش گذشته بود و همسر در روزهای که من نبودم در یک اقدام سورپریزانه بلیط خواننده ی دوم مورد علاقه ی من یعنی محمد اصفهانی رو خریده بود..

ورودی برج میلاد برعکس دفعه ی قبل وجشتناک ترافیک بود..ماشین رو تو بیمارستان میلاد گذاشتیم و کلیییییی پیاده روی کردیم تپه نوردی کردیم(فک کن با لباس شب باشی حالا)تا با یه ربع تاخیر رسیدیم سالن..کنسرت به خاطر ترافیک ده شروع شد..بد نبود..با وجود اینکه ارکسترش به نظرم از رضا صادقی خیلی ضعیفتر بود اما چون ریتم اصفهانی رو دوست دارم برام جذابتر بود..یه اهنگم به یاد بابک بیات که خانواده اش که حضور داشتند از اهنگهای معین خوند..

نکته ی کنسرت این بود که اینبار خبری از دوستان فریادی! نبود جو خیلی خیلی فرهنگی تر بنظر میومد بندرت دوربین دست کسی بود و البته جای ما اینبار خیلی خیلی بهتر میبود..با وجود عصبانیت اکثر حضار ماموران خیلی خیلی خوش برخورد بودند..

بهرحال بین هردو کنسرت هر کدوم ویژگیهای خودشون رو داشتند اما اگر کسی باشه که هر دو رو به یک اندازه دوست داشته باشه از نظر من اجرای رضا صادقی خیلی خیلی بهتر بود حالا میکروفوناش تو گلدون بود گردن خودش!!الان دوست دارم برم کنسرت خواننده ی اوللللل ایران"احسان خواجه امیری"

پ ن:محمد اصفهانی اعلام کرد چون از نتیجه انتخابات اطلاع نداشت! از ماهها قبل فقط همین یک شب رو که شب تولدش بود رزرو کرده و کلی از اونایی که نتونستند بلیط هیه کنند عذرخواهی کرد..تا اونجا که ما دیدیم با کلی تبلیغات سیصد و سی ونه تا بلیطش رو در نت برگ فروخت حالا عذر خواهی از کی کرد الله و اعلم..

پ ن:نمیدونم چرا همه ی رهبرای ارکستر مثل هومن خلعتبری کلا کجلن!!

پ ن:طولانی ترین پست تاریخ وبلاگ نویسیم شد!!

/ 1 نظر / 6 بازدید
آرتیش

من اولین بار و آخرین باری که کنسرت رفتم حدود 15 سال پیش بود خیلی لذت بخش بود ................... همیشه به کنسرت[چشمک]