پسته خانم!

امسال کمی زودتر از همیشه خانه تکانی ام رو شروع کردم..از توی کابینت چندتایی پسته پیدا شد و دخترم گویا گنج پیدا کرده با ولع خوردشان..به پذیرایی که رسیدم مبلها رو که تمیز میکردم از بینشون دو سه تایی پیدا کرد و با جیغ میگفت پستهههههههه!

مدتی هست صفحه ی فیس بوک و ایمیلهامون پر از شده از کامنتهای ضد اجیلی.به این مفهوم که برای مبارزه با گرانی امسال عید اجیل نخریم!

اما من امسال خریدم اون هم زودتر از همیشه!دلیل دومم اینه که مبادا به یکبار نخریدن فرهنگ باستانی مون رو به فراموشی سپرده شود..دلیل اول و مهمترم هم دخترکم هست که دوست ندارم بخاطر تحریم بیجای من هم از خوردنی مورد علاقش محروم بمونه والبته به خاطر اینکه در سن رشد هم هست..

دلیل محکمتر ازین دو ندارم!

/ 5 نظر / 34 بازدید
مهربانو

نوش جون دخترک نازت:) ولی با یکبار سنت از بین نمیره دوستم...میره؟... منم احتمالا نخرم...!

دریا

من هم مرددم سنجاقک!! اگر بخرم به خودم توهین شده و اگر نخرم بازهم خودم محروم شده ام...این دیگر چه جور مبارزه ایست؟! از بهم ریختگی بازار فقط بازاریها حسابی بار خود را بسته اند و زندگیشان بدجور تکان خورده و این کارمندان هستند که کمرشان دوتا شده است و از همه چیز محروم شده اند!

اسطوره

مشکل ما ایرانیا هیچوقت نشده سر یه موضوع اتفاق نظر داشته باشیم حتی یه بار! برای همینه که همیشه دارن ازمون سواری میگیرن دیگه

لينك‌زن

سلام اين پست وبلاگ شما در گزارش اين هفته‌ي "لينك‌زن" بازنشر داده شد باتشكر لينك‌زن http://linkzan.com/archives/9165

آرمین

سلام،ببخشید، میشه منم مث دخترتون دوس داشته باشین؟[افسوس]