حوض نقاشی

تهران 1500 رو خیلی دوست داشتم ببینم ولی موفق نشدم.راستش از اونجایی که معمولا هر وقت از سینما بیرون اومدم با لب ولوش اویزون بودم از بس فیلمهای ابگوشتی رو بخوردمون دادن فیلمی رو هم که دوست دارم زیاد برای رفتن به سینما بخودم سخت نمیگیرم.

اخرین فیلمی که سینما دیدم ارتفاع پست بوده واسه شاید ده سال پیش که چندان هم دوست نداشتم.

بلاخره بعد از چند روز موفق شدم فیلم تهران 1500 رو که خیلی خیلی هم دوست داشتم ببینم تموم کنم.اونقدر افتضاح بود که روزی ده دقیقه بیشتر وقتم رو حرومش نمیکردم یه فکر پوچ و توخالی پشت فیلمنامه اش بود در حد بچه های دبستان شایدم کمتر.اصلا وجود کارکتری شبیه گوهر خیراندیش جای بسی سوال بود!تنها خرسندیم بعد از دیدن این فیلم این بود که وقتی صرف سینما رفتن براش نکرده بودم..

علی رقم بی میلیم به دیدن دوباره فیلم سینمایی فیلم حوض نقاشی رو هم گذاشتم برای تماشا..ووووو لحظه به لحظه اش رو جلوی تلویزیون میخکوب شده بودم..باورم نمیشد شهاب حسینی والبته نگار جواهریان  اینقدرررر زیبا نقش شون رو از کار دراورده باشند..خیلی خیلی زیبا بود.اونقدر که لحظاتی من رو دچار احساسات دخترانه ام کرد!

این فیلم فقط وفقط وفقط گوشه ی کوچکی از زندگی معلولان رو در جامعه ما نشون میداد.وبعد از اتمامش افسوس خوردم چرا برای دیدنش به سینما نرفته ام!

دیدن این فیلم خیلی اتفاقی مصادف شد با روز جهانی معلولین..

روزشون مبارک و امیدوارم هر روز شرایط بهتری برای زندگیشون در جامعه بوجود بیاد

/ 3 نظر / 15 بازدید
مهسا

من این فیلمو تو سینما دیدم منم خوشم آمد، ولی نتونستم باور کنم که آیا در واقعیت ازدواج اینچنینی صورت می گیرد یا خیر؟

»مرضی

منم دوست داشتم این فیلمو و همینطور برف روی کاجها رو

اسطوره

خیلی کنجکاو بودم این فیلمو ببینم ولی همیشه به دلایلی یادم رفتم اینکارو بکنم تا وقتی پست شما رو خوندم و رفتم فیلمو دیدم فیلم فضای خیلی قشنگی داشت و چند دیالوگ بیادماندنی اما نویسنده از موضوع به این قشنگی حداکثر استفاده رو نکرده بود میتونست به خیلی مسایل دیگه بپردازه که قهر کردن بچشون فقط یکیش باشه در کل خیلی قشنگ بود و باید حتما می دیدم ارزششو داشت ولی انتظارمو براورده نکرد