عشق ورزیدن یک هنر است!!

روز عشق رو دوست دارم!

از اینهایی که ولنتاین رو یه تقلید کورکورانه از غربیها میدونند بدم میاد..همه میدونیم که تمام مردم دنیا یک روز خاص رو به اسم روز مادر میشناسن اما روز مادر ما ایرانیها یک روز ویژه هست و البته خیلی قشنگ!همینطور روز پدر و حتی دختر!همه شون رو دوست دارم..

زنده نگه داشتن ولنتاین تقلید نیست بلکه مثل هر چیز دیگه ای که کمبود داریم و از خارجیها کمک میگیریم یک نیاز هست..کاش ما هم یک روز عشق در تقویم شمسی خودمان و مخصوص به خود داشتیم تا هنر عشق ورزیدن رو بیاموزیم و از آن به خودکفایی برسیم!!

رفتیم خرید تا عشق ورزی بشود ملکه ی ذهن دخترکم..ازینکه بگه "بابا دوسم داهه من بابا دوس داهم"من هم عاشق تر میشوم!دنبال بهانه میگردم برای شاد زیستن فرقی نمیکند ایرانی یا فرنگی!!/ 5 نظر / 22 بازدید
ربولي حسن كور

سلام فكر كنم ايراني شو هم داشته باشيم كه بهش ميگن سپندارمزگان يا يه همچين چيزي اميدوارم با اون كامنتم شما توي رودربايستي گير نكرده باشين!

مهسا

ایرانی ها همین روز را دارند روز 29 بهمن که بهش می گن سپندارمزگان . ولی نمی دونم چرا از جشنهای باستانی فقط نوروز و یلدا را داریم و بقیه را فراموش می کنیم نمی فهمم چرا همیشه فکر می کنیم با غم به خدا نزدیکیم و اگه شاد باشیم داریم گناه می کنیم. [سوال]

مریم

ولنتاینت مبارک خانوم عاشق

مریم

دو تا پست پایین تر خیلی جالب بود زری..خیللللللللی.. تو، دکتر شریعتی ای هستی برای خودت و هیچ کس خبر نداره!!!

لينك‌زن

سلام اين پست وبلاگ شما در گزارش اين هفته لينك‌زن بازنشر داده شد باتشكر لينك‌زن http://linkzan.com/archives/8497