خوش بحال اونایی که گوشت دوست ندارند!

رفتم مهد دنبال دخترم

سر راه یه قصابی هست که از جلوش که رد شدم دست و پای یک گوسفند رو بسته بودن و قصاب داشت بالی سرش با تلفنش حرف میزد گوسفنده عین بید میلرزید بد جور دلم گرفت..

برگشتم حدود یه ربع بهد بازم همچنان تک و تنها اونجا بودو میلرزید!

کلی عکس و مطلب از دو تا جانی و زورگیر اینروزها با هم به اشتراک گذاشتیم و نظر دادیم کلی مخالف و موافق! دریغ از یک دفعه که دلمان برای این موجود بی گناه به رحم بیاید..حداقلش این هست که ازارشان تا بحال به کسی نرسیده است..تازه وقت سرخوشیهامون باید جلوی پایمان نفس یک موجود بیگناه رو بگیریم یک موجود زنده که درک میکنه و مفهمه..این چندمین بار بود که این صحنه رو میدیدم!

خدایا حکمت اینکه باید یک نفس کش دیگه رو نابود کنیم تا خود زنده بمانیم چیست؟؟؟

/ 9 نظر / 6 بازدید
نسیم

گشنگ نوشتی عزیزم. به من هم یه سر بزن

مهدی

سلام, اگه از طرفدارهای بازی و گیم هستی. به من هم یه سر بزن

الهام

می دونستی می تونی از این وبلاگت در آمد داشته باشی. به من هم یه سر بزن

مهسا

خوب من گوشت دوست ندارم و عاشق سبزیجاتم . به هیچ وجه هم نمی فهمم چرا این گوسفند بیچاره و گاو مظلوم با اون چشمهای خوشگلش را می کشیم ؟ [سوال]ولی خوب بعد با خودم می گم تو کار خدا فضولی نکنم بهتره[متفکر]

حمید

وبلاگ جالبی دارید:)

یک مرد!

من وقتی گوشت میخورم حالم بهم میخوره ! ویار دارم بهش1

پریسا

لطف کردی بهم سر زدی, ممنون. بازم بیا پیشم

مهربانو

نکته خوبی رو اشاره کردی دوستم:) خوشحالم... ما مصرف گوشت رو به یک سوم مقدار قبل رسوندیم و داریم هی کم می کنیم. به شدت معتقدیم این حبوانات گناه دارن و احساسات دارن... ضمن اینکه اگه گوشت رو کم بخوریم یا حذف کنیم چقدر به سلامتی کمک می کنه...پیشنهاد می کنم سرچ کنی و بخونی که چقدر گوشت خواری به بدن آسیب میرسونه و گیاهخواری چقدر کمک می کنه...هم توی بزرگتر ها و بهم بچه ها و حتی خانوم های باردار!!! آدم یکم که مطالعه می کنه میفهمه چه باورهای غلطی داشته!!!

آرتیش

چه صحنه [ناراحت] ما انسانها خیلی بی رحم هستیم یک بار با اندی مصاحبه کردن و گفت من گیاه خوارم مجری ازش پرسید چرا ؟جواب داد هیچ وقت دلم نمیاد بخاطر لذت بردن از یه غذای خوشمزه جون یه حیون زبون بسته رو بگیرم